Udatné činy a hrdinství se přesně zaznamenávají a hodnotí, můžeš za ně dostat vyznamenání a odznaky, většinou orlí pera nebo přívěsky na krk. Každé peříčko v tvé čelence je je svědectvím statečnosti. Aby druzí poznali, co všechno jsi dokázal, musíš pera různě přistřihovat, barvit a jinak upravovat podle uznávaného řádu.  
Vzniká tak určitá možnost, že přijde zástup mladých mužů a žen na pohovor v čelenkách, přijat bude ten, jehož čelenka bude nejbarevnější a nejhonosnější.
Naštěstí dnes není třeba se dotknout starého orla, abychom ukázali jakou vysokou školu jsme zrovna vystudovali. Moderní technologie nám dávají nejrůznější bezpečnější varianty.
Pokud si ale projdeme cizí profily na serveru Linkedin, mohlo by se stát, že poznáme množství lidí, kteří by se mohli se svými zkušenostmi a schopnostmi stát náčelníkem tlupy nebo členem rady starších. 
Tuto představu jsem se třemi uživateli zrealizovala a jejich pravé čelenky jsem jim nasadila na hlavu. Při pořizování fotografií jsem zjistila, že čelenka vždy dobře vypadá, když člověk pozvedne trochu hlavu. Fotografie jsou reálným záznamem pyšných uživatelů serveru Linkedin.
Back to Top